Indywidualne konsultacje ze specjalistami

Centrum Medyczne Zdrowa Rodzina to Przychodnia w Toruniu, w której możesz skorzystać z indywidualnych konsultacji ze specjalistami z różnych dziedzin. Nasz zespół składa się z doświadczonych profesjonalistów, m.in. z zakresu neonatologii, położnictwa, ginekologii, fizjoterapii, dietetyki, pediatrii, neurologopedii oraz psychologii, którzy służą pomocą i doradztwem w kwestiach zdrowia i dobrego samopoczucia.

Indywidualne konsultacje ze specjalistami

Dr n. med. Mariusz Łojko

  • Ginekolog, Położnik

Zobacz więcej

Mgr Anna Meszyńska

  • Neurologopeda

  • Terapeuta zaburzeń mowy i karmienia met. Padovan

Zobacz więcej

Mgr Adrian Kowalewski

  • Dietetyk kliniczny

Zobacz więcej

Lek. Bartosz Boroński

  • Rezydent Nefrologii

Zobacz więcej

Grażyna Nagórzycka

  • Pielęgniarka

  • Spec. Pielęgniarstwa Pediatrycznego

Zobacz więcej

W naszym Centrum oferujemy szeroki zakres indywidualnych konsultacji, dostosowanych do potrzeb i oczekiwań naszych pacjentów. Jeśli szukają Państwo pomocy w zakresie okołoporodowej opieki zdrowotnej, zapraszamy do naszych ginekologów, położnych i neonatologów

Chcąc zadbać o swoje dobre samopoczucie i właściwe odżywienie zapraszamy do psychologów i dietetyków

Na najmłodszych pacjentów czekają specjaliści w zakresie pediatrii, natomiast zaburzeniami karmienia i mowy zajmują się neurologopedzi.

W naszej Przychodni dbamy kompleksowo o kondycję fizyczną naszych pacjentów, dlatego specjalnie stworzyliśmy Centrum Rehabilitacji. Zachęcamy do skorzystania z indywidualnych konsultacji z fizjoterapeutami, którzy pomogą w szybkim powrocie do formy, np. po ciąży lub kontuzjach. 

Korzystamy również z nowoczesnych metod leczenia, takich jak Terapia Indiba czy Terapia Biofeedback. Nasza Przychodnia posiada również specjalistyczne wyposażenie, takie jak wanna do hydroterapii z wodą oczyszczaną za pomocą jonów srebra i miedzi.

Jeśli szukają Państwo profesjonalnych i indywidualnych konsultacji ze specjalistami, zapraszamy do skorzystania z usług Centrum Medycznego Zdrowa Rodzina w Toruniu. Nasz zespół specjalistów zadba o to, aby każda wizyta była dla Państwa jak najbardziej komfortowa i efektywna.

Dowiedz się więcej: