Fachowa terapia dla dzieci i dorosłych w naszym Centrum Rehabilitacji

W Centrum Rehabilitacji Zdrowa Rodzina w Toruniu oferujemy profesjonalną terapię dla dzieci i dorosłych. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy są w stanie zapewnić skuteczną pomoc w leczeniu różnego rodzaju dolegliwości i dysfunkcji.

Fachowa terapia dla dzieci i dorosłych w naszym Centrum Rehabilitacji

Mgr Katarzyna Dziedzianowicz

  • Kosmetolog

  • Certfikowany terapeuta met. INDIBA

Zobacz więcej

Lek. Radosław Szelc

  • Ginekolog, Położnik

Zobacz więcej

Spec. Paulina Gajek

  • Dietetyk

Zobacz więcej

Mgr Adrian Kowalewski

  • Dietetyk kliniczny

Zobacz więcej

Mgr Marlena Twardo

  • Neurologopeda. Socjoteraputa.

  • Terapeuta zaburzeń mowy i karmienia met. Padovan

Zobacz więcej

Nasza oferta obejmuje fizjoterapię dla dzieci i dorosłych, a także fizjoterapię uroginekologiczną i okołoporodową. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych metod i technik rehabilitacji, jesteśmy w stanie zapewnić skuteczne leczenie i poprawę funkcjonowania całego ciała.

Oferujemy szeroki zakres metod rehabilitacji. W szczególności polecamy hydroterapię, która jest efektywną metodą leczenia zaburzeń napięcia mięśniowego, dolegliwości kręgosłupa i stawów. Woda w naszej wannie, jest oczyszczona innowacyjną metodą z użyciem jonów srebra i miedzi. Dzięki temu nasza hydroterapia jest bezpieczna dla kobiet w ciąży, noworodków, a nawet wcześniaków. Jony srebra, używane do dezynfekcji wody, mają właściwości lecznicze w wielu chorobach skóry, m.in w atopowym zapaleniu skóry. 

Podejmując współpracę z nami, możesz być pewien, że otrzymasz fachową pomoc i indywidualne podejście do swoich potrzeb. Zapraszamy do kontaktu i umówienia wizyty w naszym centrum w Toruniu.

Dowiedz się więcej: